Katarzyna Mrzygłocka w Komitecie Honorowym Mistrzostw Polski w Biathlonie Letnim

11 czerwca 2014 - Blog - Brak komentarzy

Czarny Bór został po raz drugi wybrany organizatorem Mistrzostw Polski w Biathlonie Letnim (20.06.-23.06.). Miejsce organizacji Mistrzostw nie jest przypadkowe. Gmina inwestuje w infrastrukturę sportową, słynie z dobrych zapaśniczek i jest bardzo prężnym ośrodkiem biathlonowym. Przypomnijmy również, że z Czarnego Boru wywodzi się aż 6 olimpijczyków, którzy są wzorami do naśladowania dla tutejszej młodzieży. Z roku na rok imprezy oraz zawody sportowe organizowane w Czarnym Borze gromadzą coraz liczniejsze grono zawodników oraz kibiców.

Organizatorzy potwierdzają, że na cztery dni zjedzie do Czarnego Boru cała krajowa czołówka biathlonistów. Zjawią się tu między innymi olimpijczycy: Krystyna Pałka, Magdalena Gwizdoń, Monika Hojnisz, Weronika Nowakowska- Ziemniak, Krzysztof Pływaczyk, Łukasz Słonina i Łukasz Szczurek.

Uroczysta ceremonia Otwarcia Mistrzostw odbędzie się w sobotę, 21.06., o godz. 15.00 na stadionie sportowym w Czarnym Borze.

Sport jest czynnikiem kształtującym nie tylko nasze ciało, ale i ducha. Rywalizacja na tym polu może zaś być czynnikiem kształtującym wiele pięknych cech charakteru.  Z tych właśnie powodów wspieranie wszelkich inicjatyw sportowych zawsze było dla mnie niezmiernie ważne. Zwłaszcza odbywających się w naszej najbliższej okolicy. Gmina Czarny Bór bardzo prężnie się rozwija i jest to tendencja, która niezmiernie mnie cieszy. – mówi posłanka Katarzyna Mrzygłocka, która została zaproszona do Komitetu Honorowego Mistrzostw Polski w Biathlonie Letnim.

Program Mistrzostw – http://biathlonletni.pl/

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*