Wyjątkowo pracowite posiedzenie Sejmu
16 stycznia, 2015
Roztańczone Anioły w Wałbrzychu
18 stycznia, 2015

Hej kolęda, kolęda…

Już po raz kolejny w ramach WOŚP odbył się przegląd kolęd i pastorałek w wykonaniu przedszkolaków. Widownia wałbrzyskiego Ośrodka Społeczno–Kulturalnego przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Podzamcze” pękała jak zwykle w szwach.
Przedszkolaki z Wałbrzycha oraz Szczawna-Zdroju zaśpiewały znane kolędy i pastorałki, zaprezentowały talenty aktorskie, tańczyły, grały na różnych instrumentach. W nagrodę za piękne występy wszyscy uczestnicy Przeglądu otrzymali upominki. Poseł na Sejm RP Katarzyna Mrzygłocka podziękowała małym artystom słodkościami. Wspólne kolędowanie tradycyjnie zakończyło XII Przegląd Kolęd i Pastorałek.
Podczas koncertu wolontariusze zbierali do puszek pieniądze na WOŚP. Tegoroczny finał skupił się na podtrzymaniu wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opiece medycznej seniorów.
Jak co roku było magicznie i radośnie. Przedszkolaki spisały się na medal. Gratuluję rodzicom tak rozśpiewanych i roztańczonych pociech. Cieszę się, że już najmłodsi chcą pomagać i angażują się w akcje charytatywne. Cel jest jak zwykle szczytny. W tym roku WOŚP zbiera pieniądze na opiekę dla najmłodszych i seniorów. – powiedziała Katarzyna Mrzygłocka.