Dzień Dziecka jeszcze raz

16 czerwca 2014 - Blog - Brak komentarzy

Już po raz drugi  dzieci z Piaskowej Góry zostały zaproszone do wspólnej zabawy z okazji Dnia Dziecka.  Festyn odbył się w piątek, 13 czerwca,  przy Hali Targowej Manhattan w Wałbrzychu. W piątkowe popołudnie  dziecięcy śmiech  oraz śpiew przyciągał uwagę wszystkich przechodniów.  Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji oraz zabaw dla dzieci. Nie zabrakło konkursów, pokazu talentów oraz wspólnego tańca. Na najmłodszych czekały zjeżdżalnie, dmuchany zamek oraz tory przeszkód. Każdy z uczestników otrzymał również słodki upominek. Było barwnie, gwarnie oraz wesoło.

Imprezę zorganizowali posłanka Katarzyna Mrzygłocka, radna Rady Miejskiej Wałbrzycha  Renata Wierzbicka, Stowarzyszenie Kupców Manhattan II oraz Rada Wspólnoty Samorządowej Piaskowa Góra.  Festyn nie odbyłby się również bez wsparcia Uzdrowiska Szczawno-Jedlina oraz Funduszu Regionu Wałbrzyskiego.

Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się wspólnymi siłami zorganizować festyn z okazji Dnia Dziecka. Fajnie czasami oderwać się od ważnych spraw i zrobić coś, co przyniesie uśmiech najmłodszym mieszkańcom. – podkreśla Katarzyna Mrzygłocka.

Bawcie się fantastycznie, zarażajcie dorosłych swoim optymizmem, manifestujcie swoją radość w kolorach tęczy!  Pokolorujcie świat swoim szczęściem, wówczas z pewnością będzie piękniejszy. – życzyli organizatorzy uczestnikom zabawy.

fot. R. Wyszyński

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*