Kominek patriotyczny
13 listopada, 2013
Inwestycje w Gminie Żarów
14 listopada, 2013

Piotr Polk w Szczawnie

Na szczawieńskiej scenie, 30 listopada, Piotr Polk zaprezentuje utwory ze swojej ostatniej płyty „Mój Film”. Usłyszymy między innymi „Absolutnie”, „Kosmiczny piątek” czy „Jest świetnie”. Posłanka Katarzyna Mrzygłocka patronując wydarzeniu zadbała o to, aby w Szczawnie zagościła wyjątkowa gwiazda.
Piotr Polk odkrył na nowo swój talent wokalny uczestnicząc w programie „Jak oni śpiewają” . Artysta podbił wtedy serca publiczności i zajął II miejsce.
Pierwsza płyta Piotra Polka –  „Polk in love” ukazała się w 2008r. Dominują na niej najbardziej „klasyczne z klasycznych utworów, jakie wydała muzyka rozrywkowa” – piękne standardy miłosne jak choćby:What a wonderful world, Always on my mind , Fly me to the moon i wiele, wiele innych. Po sukcesie „Polk In love” przyszedł czas na „Mój film” ( 2011 rok) .
Jak mówi Piotr Polk – scena to jego żywioł, o czym można się przekonać na koncertach Piotra Polka. W Szczawnie zapowiada się zatem, w ramach Jazz time inSzczawno, magiczny andrzejkowy wieczór ze wspaniałą Gwiazdą.
Zapraszamy !