Ks. bp Waldemar Pytel laureatem XX edycji nagrody im. prof. Aleksandra Gieysztora
6 marca, 2019
V Wystawa Fotografii Kobiet pt. „Na progu” pod patronatem Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej
11 marca, 2019

Konkurs „Studencie, co wiesz o Unii Europejskiej”?

1 maja 2019 r. będziemy świętować 15-lecie przystąpienia Polski od Unii Europejskiej. Chcąc zachęcić młodych Polaków-Europejczyków do pogłębiania wiedzy o Unii Europejskiej razem z posłami na Sejm RP Agnieszką Kołacz-Leszczyńską i Tomaszem Siemoniakiem ogłaszamy konkurs pt.: „Studencie, co wiesz o Unii Europejskiej?”.
Głównym celem konkursu jest popularyzacja wśród studentów tematyki związanej z Unią Europejską, w szczególności poprzez rozwijanie zainteresowań procesem integracji i zasadami funkcjonowania Unii Europejskiej i instytucji unijnych, a także przybliżenie historii Unii Europejskiej i roli Polski w Zjednoczonej Europie. Zależy nam by konkurs był narzędziem do promowanie wartości demokratycznych i praw człowieka oraz propagowania postaw obywatelskich w tym kształtowanie szacunku do historii, tradycji i kultury europejskiej.

Konkurs kierowany jest do studentów uczelni publicznych i niepublicznych z pięciu powiatów województwa dolnośląskiego: kłodzkiego, wałbrzyskiego, świdnickiego, dzierżoniowskiego i ząbkowickiego.

Weź udział i wygraj atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz wyjazd do Warszawy połączony ze zwiedzaniem Sejmu i Senatu RP!

Formularz rejestracyjny

Formularz będzie aktywny do dnia 16.04.2019 r.!
Harmonogram konkursu:

  • Do 16.04.2019 r. zgłoszenie udziału w konkursie poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego dostępnego na stronach internetowych: www.tomaszsiemoniak.com/konkurs/ www.mrzyglocka.pl/konkurs/
  • Do 19.04.2019 r. przesłanie drogą elektroniczną potwierdzenia zakwalifikowania do II etapu Konkursu przez Organizatorów oraz powiadomienie o miejscu, dacie i godzinie przeprowadzenia testu konkursowego.
  • Do 10.05.2019 r. przeprowadzenie testu konkursowego, ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.
  • Do 28.06.2019 r. wyjazd na jednodniowe, bezpłatne zwiedzanie Warszawy oraz Sejmu i Senatu RP.

Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Parlamentarnym przy ulicy 1 Maja 3 w Wałbrzychu (nr tel. +48 732 562 631).
ZAŁĄCZNIK:
1. Regulamin konkursu