Praca w sejmowej Komisji ds. Petycji
1 lipca, 2021
Pamiętamy!
1 sierpnia, 2021

IV Regionalny Konkurs Plastyczny Kartka z wakacji

Szanowni Państwo! Drodzy Dyrektorzy, Nauczyciele, Rodzice, Opiekunowie, Instruktorzy!


Z ogromną radością przywitaliśmy długo wyczekiwane wakacje. Nie da się ukryć, że wszyscy tęsknimy za beztroską i luzem. W ubiegłym roku musieliśmy zrezygnować z wielu inicjatyw, ale w tym roku wracamy do realizacji naszych planów.
Po raz kolejny mam zaszczyt zaprosić do konkursu plastycznego „Kartka z wakacji”, który angażuje dzieci i młodzież z 5 powiatów naszego regionu. Każda z poprzednich edycji udowodniła, że nasza inicjatywa przynosi wiele radości młodym adeptom sztuki, którzy z nieskrywaną niecierpliwością czekają na zaproszenie do konkursu. Honorowy patronat nad konkursem objęli Agnieszka Kołacz-Leszczyńska Senator RP oraz Jarosław Duda Poseł do Parlamentu Europejskiego.

Jestem przekonana, że idea konkursu zyska Państwa przychylność i wspólnie będziemy motywować do prezentowania własnej twórczości. Konkurs skierowany jest do przedszkolaków oraz uczniów szkół podstawowych z m. Wałbrzych, powiatu wałbrzyskiego, świdnickiego, ząbkowickiego, dzierżoniowskiego oraz kłodzkiego. Na prace czekamy do 31 sierpnia 2021 roku (piątek). Finał zaplanowany został na połowę września. Warunki i zasady konkursu zawarte są w regulaminie.

Regulamin

https://mrzyglocka.pl/wp-content/uploads/2021/07/Regulamin-konkursu-Kartka-z-wakacji-2021.pdf

Załącznik Nr 1

https://mrzyglocka.pl/wp-content/uploads/2021/07/Zalacznik-Nr-1.pdf

Załącznik nr 2

https://mrzyglocka.pl/wp-content/uploads/2021/07/Zalacznik-Nr-2.pdf

Plakat

https://mrzyglocka.pl/wp-content/uploads/2021/07/Plakat.jpg