Z najpiękniejszymi życzeniami z okazji Dnia Edukacji Narodowej
13 października, 2022
Inauguracja roku akademickiego UTW w Mieroszowie
15 października, 2022

Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej w Głuszycy

Podziękowania, życzenia oraz gratulacje – tak pokrótce można streścić przebieg Gminnych Obchodów Dnia Edukacji Narodowej w Głuszycy, które odbyły się w piątek, 14.10.2022 r. na sali widowiskowej w głuszyckim Centrum Kultury Miejskiej.

Dzień Edukacji Narodowej to najlepszy moment, by przypomnieć nie tylko o roli edukacji w naszym życiu, ale także o Nauczycielach, pełniących wyjątkową rolę w życiu młodych ludzi. Jesteście przewodnikami, mentorami. Ujawniacie pasje, odkrywacie talenty, pomagacie poznawać świat. Inspirujecie i motywujecie do podejmowania wyzwań. Jesteście też współautorami sukcesów swoich wychowanków. Świadomość, że bez dobrej edukacji nie będzie naszej bezpiecznej i dostatniej przyszłości czujemy intensywniej, kiedy sytuacja w polskiej oświacie nie jest dobra. Wierzymy jednak, że przyjdą lepsze czasy. – podkreślała Katarzyna Mrzygłocka.

Życzę, żebyście odnajdywali Państwo satysfakcję i poczucie spełnienia w każdym momencie swojej pracy. Siły i energię czerpcie z sukcesów swoich uczniów. Na co dzień niech towarzyszy Wam poczucie spełnienia i dobre zdrowie. – dodała parlamentarzystka.