Gala przedsiębiorczości za nami
27 kwietnia, 2016
225 Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Wałbrzychu
4 maja, 2016

Dzień Strażaka

Drodzy Druhowie, każdego dnia z narażeniem życia wykonujecie pracę obdarzoną niezwykłym mandatem zaufania. Jest to ofiarna służba, a często działalność społeczna. W tym wyjątkowym dniu, dniu Waszego święta, pragnę złożyć Wam wyrazy szczególnego uznania. Dziękuję Wam za codzienny profesjonalizm, heroizm i pomoc w walce z katastrofami. Są one nieocenione.
Każdego dnia, pełniąc służbę ryzykujecie własnym zdrowiem i życiem. Spieszycie by zdążyć z pomocą na czas, angażujecie się w działalność ratowniczą. Dla mnie osobiście i dla całego społeczeństwa jesteście wzorem szlachetnej postawy.
Być strażakiem to niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności.
Życzę spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków służbowych. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.
Łączę wyrazy szacunku
Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Poseł na Sejm RP