Dzień Strażaka

4 maja 2016 - Blog - Brak komentarzy

Drodzy Druhowie, każdego dnia z narażeniem życia wykonujecie pracę obdarzoną niezwykłym mandatem zaufania. Jest to ofiarna służba, a często działalność społeczna. W tym wyjątkowym dniu, dniu Waszego święta, pragnę złożyć Wam wyrazy szczególnego uznania. Dziękuję Wam za codzienny profesjonalizm, heroizm i pomoc w walce z katastrofami. Są one nieocenione.
Każdego dnia, pełniąc służbę ryzykujecie własnym zdrowiem i życiem. Spieszycie by zdążyć z pomocą na czas, angażujecie się w działalność ratowniczą. Dla mnie osobiście i dla całego społeczeństwa jesteście wzorem szlachetnej postawy.
Być strażakiem to niezwykłe wyzwanie. To zaszczyt i obowiązek. To bezinteresowna służba innym, ciągła praca nad sobą i doskonalenie własnych umiejętności.
Życzę spełnienia planów i zamierzeń, wszelkiej pomyślności osobistej oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków służbowych. Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją do dalszych działań w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy „Bogu na chwałę, ludziom na pożytek”.

Łączę wyrazy szacunku

Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Poseł na Sejm RP

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*