Witaj szkoło!
3 września, 2012
Izabela Katarzyna Mrzygłocka dołączyła do Kobiecanek
4 września, 2012

30 lat sukcesów Alicji Młodeckiej

Jubileusz 30-lecia pracy zawodowej świętowała wczoraj szefowa Galerii BWA w Zamku Książ, Alicja Młodecka. To właśnie dzięki jej staraniom życie kulturalne Wałbrzycha zyskało niepowtarzalny akcent. Jubilatka świętowała wśród przyjaciół w niezwykle wzruszającej atmosferze. Życzenia Pani Dyrektor złożyła również posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka:
Szanowna Pani Dyrektor,
mija 30 lat, odkąd rozpoczęła Pani pracę zawodową. W ich trakcie nie straciła Pani ani odrobiny z tego niezwykłego zapału i nieograniczonych pokładów energii, jakie zwykle towarzyszą nam na początku kariery. Wręcz przeciwnie, Pani oddanie jest prawdziwą inspiracją dla wielu młodych ludzi stojących u progu dorosłości. Jest też najlepszym przykładem tego, że kiedy się kocha to, co się robi, praca przestaje być tylko pracą, a staje się stylem życia, dodaje błysku w oku, uskrzydla. Jest powodem, dla którego z przyjemnością zaczyna się każdy kolejny dzień.
Pragnę pogratulować Pani pasji i zaangażowania w działania na rzecz kultury w naszym regionie – działania, które czynią życie mieszkańców bogatszym i piękniejszym. Wiem, że jeszcze wiele sukcesów zawodowych przed Panią, dlatego życzę kolejnych niezwykłych pomysłów, powodzenia w realizowaniu wszelkich planów i zamierzeń oraz nieprzemijającego poczucia satysfakcji, a w życiu prywatnym – dużo szczęścia i pomyślności.
Z wyrazami szacunku,
Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Poseł na Sejm RP

Zdjęcie: walbrzyszek.com