Magiczne miasteczko
8 grudnia, 2014
Izabela Katarzyna Mrzygłocka odznaczona przez Polski Związek Zapaśniczy
15 grudnia, 2014

Złoty jubileusz wałbrzyskiego Teatru Dramatycznego

Znany w całej Polsce, doceniany na festiwalach wałbrzyski Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu obchodził 50. urodziny.
Złoty jubileusz był wspaniałą okazją do świętowania całego zespołu Teatru z wierną widownią. W piątkowy wieczór, 12 grudnia, teatr pękał w szwach.
W programie jubileuszu nie zabrakło benefisów, podziękowań, gratulacji, kwiatów oraz urodzinowego tortu. Benefis Teatru DZIŚ SĄ MOJE w reżyserii Piotra Ratajczaka oraz Arka Buszko podbił serca przybyłych gości. Podczas gali 55 lat na scenie świętował Adam Wolańczyk. Galę zakończył jubileuszowy toast.
Wspaniali ludzie tworzą to miejsce. Są Państwo zdolni, pełni pasji, ale także wytrwali i pracowici. Podziwiam charyzmę, doceniam zaangażowanie. Dziękuję za niesamowitą dawkę kultury, którą dostarczacie Państwo od półwiecza. Teatr Dramatyczny to miejsce wyjątkowe nie tylko na mapie Wałbrzycha, ale całego Dolnego Śląska. Jestem niezmierna dumna z Państwa sukcesów. Gratuluję pięknego jubileuszu i skromnie proszę o więcej. – powiedziała Izabela Katarzyna Mrzygłocka.