Żarowska podstrefa WSSE ma już 10 lat

8 listopada 2011 - Blog - Brak komentarzy
Posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka była jednym z gości zaproszonych na 10-lecie powstania żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Dziesiąte urodziny żarowskiej podstrefy świętowano w poniedziałek, 24 października z wielką pompą. I nic dziwnego, bo jej powstanie odmieniło żarowską rzeczywistość – pomogło rozwiązać problem bezrobocia, z którym borykały się władze tej miejscowości i tym samym zdecydowanie podnieść poziom życia żarowian.
Wśród zaproszonych na uroczystość gości znaleźli się między innymi inicjatorzy powstania podstrefy Żarów, władze samorządowe i wojewódzkie, a także szefowie zlokalizowanych w strefie zakładów. Nie zabrakło podziękowań i gratulacji, także tych, które na ręce prezes WSSE złożyła Pani Poseł. – Na przestrzeni 10 lat istnienia podstrefa Żarów osiągnęła ogromne sukcesy, jest jedną z najprężniej działających jednostek tego typu. Wzrost zainteresowania miastem ze strony potencjalnych inwestorów, rozbudowa infrastruktury, spadek bezrobocia, wyróżnienia i zdobyte nagrody świadczą o profesjonalizmie, rzetelności oraz o skuteczności kadry zarządzającej. Podsumowując 10-lecie istnienia Podstrefy Żarów należy również podkreślić zasługi władz samorządowych w budowaniu sukcesu Podstrefy Żarów. To właśnie ich nieustające starania przyciągnęły zachodnich inwestorów. Niewątpliwie Podstrefa Żarów odmieniła oblicze miasta i gminy – podkreślała Izabela Katarzyna Mrzygłocka.
Zdjęcie: „Tygodnik Świdnicki”

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*