Z życzeniami na Dzień Edukacji Narodowej

14 października 2013 - Blog - Brak komentarzy

Szanowni Państwo,

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i wytrwałości w niełatwej roli jaką Państwo wybrali.

Pełnienie funkcji nauczyciela wiąże się z dużą odpowiedzialnością i intensywną pracą, wymaga także ogromnego serca i cierpliwości. Co roku podejmują Państwo wyzwanie jakim jest przekazywanie młodym ludziom nie tylko wiedzy, która jest pokarmem dla ich rozumu, ale i ponadczasowych wartości, które kształtują ich charaktery i sposób postrzegania świata. Mam nadzieję, że swoją wiedzą będą się Państwo dzielili z pasją i łatwością oraz, że będzie to źródłem przyjemności.

Proszę przyjąć moje serdeczne wyrazy uznania i szacunku dla pracy, jaką wkładają Państwo w rozwój intelektualny młodego pokolenia. Niech nigdy nie zabraknie Państwu motywacji oraz satysfakcji z wykonywania pełnego wyzwań zawodu, a wdzięczność i sukcesy wychowanków będą dla Państwa najlepszą nagrodą. Niech każdego dnia towarzyszy Państwu także pogoda ducha i świadomość istoty Państwa pracy.

Z wyrazami szacunku

Izabela Katarzyna Mrzygłocka

Poseł na Sejm RP

 

 

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*