Dzień Dziecka jeszcze raz
9 czerwca, 2013
Kolorowy plac zabaw w Zespole Szkół Fundacji
10 czerwca, 2013

Z najlepszymi życzeniami dla MZEC w Świdnicy


Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy 7 czerwca radośnie świętował, wraz ze swoimi partnerami i przyjaciółmi, 20-lecie działalności. Na uroczystości nie mogło zabraknąć posłanki Katarzyny Mrzygłockiej.

Posłanka pogratulowała dotychczasowych sukcesów oraz życzyła, by z każdym rokiem przybywało ich coraz więcej. Przypomniała również, że największym źródłem satysfakcji i radości jest ciągły i dynamiczny rozwój działalności, dlatego nigdy nie może zabraknąć motywacji.  Po części oficjalnej wszyscy goście zostali zaproszeni na piknik, gdzie można było sobie pozwolić na chwilę zasłużonego wypoczynku.

Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy istnieje od 1993 r. i jest prężnie rozwijającą się działalnością dostarczającą ciepła i energii ponad 22 tys. mieszkańców miasta Świdnicy. W sumie MZEC zaopatruje w ciepło ponad 40% ogółu mieszkań i podmiotów gospodarczych w mieście. Nie można zaprzeczyć, że takie liczby robią wrażenie, dlatego jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy wiele pomyślności na kolejne lata.