Nieprawidłowości w GIP
16 września, 2021
40-lecie Szczepu Harcerskiego “Dęby”
27 września, 2021

Wyniki IV Regionalnego Konkursu Plastycznego Kartka z wakacji

W poniedziałek, 13.09.2021 r., w biurze poselskim komisja w składzie:
Pani Barbara Ziółkowska – b. aktorka Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu – jako przewodnicząca jury
Pani Małgorzata Wiłkomirska – przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury Rady Miejskiej w Wałbrzychu – jako sekretarz jury
Pani Magdalena Chwiłkowska – asystentka Jarosław Duda Posła do Parlamentu Europejskiego – jako członek jury

przyznała nagrody w poszczególnych kategoriach, określonych w regulaminie IV edycji Regionalnego Konkurs Plastycznego Kartka z wakacji. To było nie lada wyzwanie, ponieważ przesłano wiele przepięknych i kolorowych prac plastycznych – wspomnień z wakacji .
Nagrody dla laureatów oraz osób wyróżnionych zostaną przesłane bądź dostarczone na adres podany w zgłoszeniu do konkursu.

Honorowy patronat nad konkursem objęli Senator RP Agnieszka Kołacz-Leszczyńska oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego Jarosław Duda.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z podsumowania konkursu: //www.youtube.com/watch?v=Q8rhQg-cr3c

Lista laureatów:

Kategoria – przedszkolaki, dzieci do lat 6

I miejsce – Przemysław Grzela, l. 5,  Przedszkole Publiczne w Szklarach

II miejsce ex aequo – Natalia Szymczukiewicz, l. 6, Przedszkole Niepubliczne „Agatka” w Wałbrzychu i Piotr Maciejewski, l. 4, Przedszkole „Bajkowa Dolinka” w Pszennie

III miejsce – Lena Filas, l.5, Przedszkole Uzdrowiskowe „Tu mieszka bajeczka” w Szczawnie-Zdroju

Wyróżnienia – przedszkolaki, dzieci do lat 6

Wojciech Małycha, l. 6, Przedszkole Niepubliczne Nr 2 w Wałbrzychu

Kalina Gorawska, l. 6, Przedszkole Niepubliczne „Agatka” w Wałbrzychu

Blanka Sadłoń, l. 4, Przedszkole Niepubliczne Nr 2 w Wałbrzychu

Mikołaj Pacyniak, l. 6, Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Wałbrzychu

Adrian Zieliński, l. 5, Przedszkole Niepubliczne „Fantazja” w Boguszowie-Gorcach

Ewa Grabke, l. 6, Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Wałbrzychu

Julia Rogowska, l. 5, Przedszkole Niepubliczne Nr 2 w Wałbrzychu

Szymon Rycyk, l. 6, Kudowskie Centrum Kultury i Sportu

Kategoria – uczniowie klas I-II szkół podstawowych

I miejsce – Hanna Kołodziej, kl. II, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu

II miejsce – Aleksandra Topolnicka, kl. I, Przedszkole Publiczne nr 7 w Dzierżoniowie

III miejsce – Julian Piątek, kl. I, Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie

Wyróżnienia – uczniowie klas I-II szkół podstawowych

Marcel Kuć, kl. I , Przedszkole Niepubliczne Nr 2 w Wałbrzychu

Hanna Pyszyńska, kl. I, Przedszkole Niepubliczne Nr 2 w Wałbrzychu

Natalia Mokrzyńska, kl. I, Przedszkole Niepubliczne „Agatka” w Wałbrzychu

Kategoria – uczniowie klas III-IV szkół podstawowych

I miejsce – Arkadiusz Filas, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 w Wałbrzychu

II miejsce – Julia Fik, kl. IV, Szkoła Podstawowa w Strzelcach

III miejsce ex aequo – Antonia Mazur i Franciszek Mazur, kl. IV, Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 w Wałbrzychu

Wyróżnienia – uczniowie klas III-IV szkół podstawowych

Małgorzata Walczyk, kl. III, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Polanicy-Zdroju

Sandra Kowalczyk, kl. IV, Stowarzyszenie Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”

Miłosz Ślemp, kl. III, Publiczna Szkoła Podstawowa w Goczałkowie

Kategoria – uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych

I miejsce – Łucja Kołodziej, kl. VII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaroszowie

II miejsce – Roksana Dyla, kl. V, Szkoła Podstawowa w Piławie Górnej

III miejsce – Heorhii Krizhevetskyi, kl. VIII, Zespół Szkół nr 7 w Wałbrzychu

Wyróżnienia – uczniowie klas V-VIII szkół podstawowych

Gabriel Nowak, kl. VII, Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaroszowie

Sławomir Sibila, kl. V, Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalne w Starych Bogaczowicach

Inga Wróbel, kl. VI, Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu