Wszystkiego najlepszego!
16 kwietnia, 2015
Pierwszy Bal Charytatywny „Razem dla siłaczy”
22 kwietnia, 2015

Wygrali przyszłość

Za nami trzecia edycja konkursu „Wygraj przyszłość”, w której wzięło udział ponad 100 szóstoklasistów z Wałbrzycha i okolic. Rywalizacja odbywała się w trzech blokach tematycznych: humanistycznym, matematyczno-przyrodniczym i językowym. Nagrodą specjalną było uzyskanie tytułu Omnibusa, trzyletnie stypendium na kształcenie w Gimnazjum Menadżerskim oraz pokrycie kosztów wycieczek szkolnych, które odbędą się w pierwszym roku nauki. Uzyskał ją uczeń, który zebrał we wszystkich trzech blokach tematycznych najwyższą ilość punktów. Tytuł Omnibusa wywalczył w tym roku Paweł Woźniak z PSP nr 21 w Wałbrzychu. Przyznano również nagrody I i II stopnia. Nagrody I stopnia były przyznawane uczestnikom konkursu, którzy otrzymali najwyższą ilość punktów w jednym z bloków tematycznych. Laureaci tej nagrody mają zapewnione trzyletnie stypendium na kształcenie nauki w Gimnazjum Menadżerskim. II stopień nagrody otrzymali uczniowie, którzy uzyskali drugą w kolejności liczbę punktów w jednym z bloków tematycznych. Nagroda ta obejmuje pokrycie połowy kosztów stypendium na naukę w Gimnazjum Menadżerskim.
Wszystkim uczestnikom kibicowała Izabela Katarzyna Mrzygłocka, która jest przewodniczącą Rady Społecznej w Zespole Szkół Fundacji „Szkoła Gminna Menadżersko-Księgowa” w Wałbrzychu.
Niesamowicie ważne jest wspieranie młodych ludzi, motywowanie ich do poszukiwania swoich pasji i talentów. Wszystkim laureatom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji. Wierzę, że jeszcze wiele zdziałacie, wygracie i osiągniecie.
podkreślała posłanka.