Wspominaliśmy Janusza Kuliga

6 października 2014 - Blog - Brak komentarzy

Rodzice, bliscy i przyjaciele Janusza Kuliga, zmarłego w tragicznym wypadku 13 lutego 2004 na przejeździe kolejowym w Rzezawie koło Bochni znanego polskiego kierowcy rajdowego, wspominali go w Walimiu 4 października. Tak świętowano Dzień Wspomnień o Januszu Kuligu Wśród gości była m.in. posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Oprócz niej, udział w rocznicowych uroczystościach zapowiedziały także ważne postacie polskiego sportu samochodowego, w tym m.in. Sobiesław Zasada, Błażej Krupa, Piotr Mystkowski, Maciej Wisławski, a także przedstawiciele dawnych sponsorów Kuliga. Nie zabrakło zawodników rajdowych, dziennikarzy i szerokiego grona sympatyków sportu samochodowego z różnych stron Polski.

Inicjatorem i organizatorem uroczystości była grupa Walim Rajdowy, a wsparcia udzielili Urząd Gminy Walim z wójtem Adamem Hausmanem. W ramach wydarzenia odbył się amatorski Konkurs Samochodowy im. Janusza Kuliga, a po południu zorganizowano spotkanie przy walimskich patelniach przed obeliskiem upamiętniającym Mariana Bublewicza i Janusza Kuliga.

oprac. źródło: www.walim.pl

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*