Uroczysta inauguracja roku szkolnego w Wałbrzychu

4 września 2013 - Blog - Brak komentarzy

Tym razem oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego dla całego powiatu wałbrzyskiego odbyło się w III Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Wałbrzychu. W poniedziałkowej uroczystości wzięła udział posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka.

Tradycyjnie inauguracja roku szkolnego rozpoczęła się od wniesienia Sztandaru i odśpiewania Hymnu Państwowego. Podczas trwania uroczystości podsumowano m.in. inwestycje zrealizowane w wałbrzyskich szkołach, w ramach programu „ Szkoła od nowa”. Prezydent miasta mówił także o poziomie nauczania i wynikach poszczególnych szkół. Wręczono również nowe nominacje na dyrektorów kilku placówek, oraz gratulacje dla nowo awansowanych nauczycieli. Na koniec wszystkich miło zaskoczył pokaz artystyczny przygotowany przez uczniów.

Serdecznie gratuluję wszystkim nominowanym i awansowanym. Praca nauczyciela bez wątpienia nie jest łatwa- powiedziałabym nawet, że jest swego rodzaju misją. Rozwój intelektualny młodych ludzi jest niezmiernie ważny. Mam nadzieję, że ich wdzięczność i sukcesy są i będą dla wszystkich pedagogów źródłem satysfakcji i motywacji. Jeszcze raz życzę powodzenia i zdrowia, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym– podsumowuje posłanka Katarzyna Mrzygłocka.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*