Strażacy na start!
25 września, 2012
O tym posłowie będą rozmawiać przez najbliższetrzy dni
26 września, 2012

Studenci wracają na zajęcia

Wakacje dobiegły końca – również dla studentów. Niektóre uczelnie inaugurację roku mają już za sobą, w innych odbędzie się ona lada dzień. Wszystkim studentom i wykładowcom życzenia na kolejny rok akademicki przesyła posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka:
Z okresu, kiedy sama studiowałam, pamiętam, że widok pustej uczelni zawsze był dla mnie trochę smutny. Wyobrażam więc sobie, jak radosnym jest dla Państwa dzień, kiedy po blisko trzymiesięcznej przerwie w nauce mury Państwa placówki ponownie wypełniają się głosami studentów i zaczynają tętnić życiem.
Zarówno wykładowcom, jak i studentom Państwa uczelni życzę, aby był to kolejny owocny rok, pełen ciężkiej, ale przynoszącej wspaniałe efekty w przyszłości pracy. Mam również nadzieję, że obok owej ciężkiej pracy znajdą też Państwo czas na wspólny odpoczynek i na inspirujące rozmowy, niekoniecznie tylko te związane z kształceniem. Dla młodych ludzi studia to okres decydowania o swojej przyszłości, a dla ich nauczycieli – moment, w którym mogą podzielić się swoim bogatym doświadczeniem i dobrą radą. Życzę Państwu, abyście jak najpełniej wykorzystali ten wspólny czas.