23 września, 2011
Lekcja historii i życia z Henryką Krzywonos
28 września, 2011

Sportowe emocje!

W ostatnie sobotnie popołudnie drużyna FC Mrzygłocka stanęła do boju o puchar prezydenta miasta Świdnica w zorganizowanym po raz pierwszy turnieju „dorosłe piłkarzyki”.
Piękna jesienna pogoda przyciągnęła na świdnicki Plac Św. Małgorzaty wielu zainteresowanych. Na zaproszenie organizatorów odpowiedziało 10 drużyn. Turniej został rozegrany w fantastycznej atmosferze, humory dopisywały. Zacięta walka wyłoniła dwie najlepsze drużyny, które dostały się do finału i rozegrały decydujący mecz. Zespół Posłanki FC Mrzygłocka zdobył II miejsce w klasyfikacji ogólnej otrzymał puchar Swidnica24.pl. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali na pamiątkę monety kolekcjonerskie – 1/3 talara z wizerunkiem Fryderyka II Wielkiego.