Plan dla Polski – cykl spotkań z mieszkańcami

13 grudnia 2012 - Blog - Brak komentarzy

Cztery takie spotkania już się odbyły, cztery jeszcze przed nami – mowa o zaplanowanych spotkaniach posłanki Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej z mieszkańcami naszego regionu, w trakcie których można porozmawiać o przyszłości kraju i nie tylko. Najbliższe zaplanowano na sobotę, 15 grudnia w Czarnym Borze.
Do tej pory w ramach cyklu „Plan dla Polski” posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka spotkała się już z seniorami z Sokołowska (gmina Marcinowice), członkami Platformy Obywatelskiej z powiatu świdnickiego i Wałbrzycha, a także z przedsiębiorcami ze Świdnicy. – To doskonała okazja nie tylko do tego, aby porozmawiać o tym, jakie my, jako Platforma Obywatelska, mamy plany najbliższe lata, ale także do podsumowania pięcioletnich rządów PO w kraju, a przede wszystkim okazja do rozmowy i zgłoszenia swoich problemów – mówi Izabela Katarzyna Mrzygłocka.
Już 15 grudnia z parlamentarzystką będą się mogli spotkać mieszkańcy Czarnego Boru. Wszystkie chętne osoby zapraszamy w najbliższy piątek na godzinę 10.00 do Karczmy Kamiennej w Czarnym Borze.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*