Obchody Święta 3 Maja w Wałbrzychu
5 maja, 2014
Rozpoczęło się 67. Posiedzenie Sejmu
7 maja, 2014

Obchody Dnia Hutnika

Uroczystość z okazji Dnia Hutnika przypadająca 4 maja odbyła się wczoraj w wałbrzyskim Hotelu Maria.  Święto związana jest nieodłącznie z patronem hutników i strażaków – Świętym Florianem. Impreza została zorganizowana przez Zarząd Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria” S. A.

Na uroczystości nie zabrakło znamienitych gości m.in. Pani Poseł Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej, czy Stanisława Huskowskiego Sekretarza Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji. Pojawili się także przedstawicieli firm i przedsiębiorstw współpracujących z JSW,

Uroczystość zainaugurował  Andrzej Warzecha – Prezes Zarządu należących do JSW Wałbrzyskich Zakładów Koksowniczych „Victoria” S.A. Potem miało miejsce wystąpienie Jarosława Zagórowskiego, który skupił się na poinformowaniu zebranych o historii przedsiębiorstwa, dokonaniach i planach na przyszłość.

Istotne były także podziękowania i życzenia składane byłemu Prezesowi Koksowni „Victoria” Fryderykowi Krukowskiemu za dotychczasową współpracę,

do których dołączyła się także Pani Poseł Izabela Katarzyna Mrzygłocka, która w ciepłych słowach wypowiedziała się na temat działalności i dokonań byłego Prezesa Krukowskiego. Podczas uroczystości uhonorowano także zasłużonych dla firmy pracowników.