Jeszcze więcej dyżurów poselskich
26 października, 2012
Piąte urodziny Telewizji Wałbrzych
31 października, 2012

Najlepsi przedsiębiorcy nagrodzeni Świdnickimi Gryfami

Po raz ósmy rozdano nagrodę gospodarczą Świdnicki Gryf. W miniony piątek, 26 października, podczas Gali Przedsiębiorczości otrzymali ją najbardziej wyróżniający się przedsiębiorcy w pięciu kategoriach: „Sudecki produkt regionalny” – Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej za projekt edukacyjny „Miasto dzieci” (w tej kategorii statuetkę wręczali posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka i prezes świdnickiego MZEC-u, Ryszard Sobański), „Dynamiczny rozwój firmy” – THT Sp. z o.o. Systemy Opakowań Przemysłowych, „Innowacyjność” – PHU STEP Robert Zawalich – producent farb wodnych, „Firma społecznej odpowiedzialności biznesu” – Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. w Świdnicy, a także „Najlepszy debiut gospodarczy” – BIO-WAT Sp. z o.o., w pełni zautomatyzowana i bezpieczna dla środowiska naturalnego bioelektrownia.
Tradycyjnie podczas świdnickiej Gali Przedsiębiorczości swojego Gryfa wręczył także prezydent Świdnicy Wojciech Murdzek dla wybitnych osobowości. Statuetkami uhonorowano Irenę Trzcińską, współwłaścicielkę cukierni „Romena”, która aktywnie działa w organizacjach branżowych i zawodowych oraz Eugeniusza Kępę – właściciela Cukierni „Kasia”, który od zawsze angażuje się w charytatywną pracę na rzecz dzieci i nigdy nie odmawia pomocy.
Z kolei sami świdniczanie mogli głosować na najlepszego pracodawcę oraz wskazać firmę, w której obsługa klienta stoi na najwyższym poziomie. To pierwsze wyróżnienie powędrowało w tym roku do „Cafe Fosa”. Z kolei za najlepszą obsługą klienta nagrodzono świdnickie kino Cinema 3D.
Zdjęcie: www.swidnica24.pl