Po 70. posiedzeniu Sejmu
26 czerwca, 2014
Poniedziałkowe dyżury poselskie
29 czerwca, 2014

Nagrody i pożegnanie ze szkołą

Ola Wolano, uczennica kl. 1c ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy, odebrała dziś z rąk posłanki Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej nagrodę wywalczoną w konkursie „Moja Mama”. Uroczyste wręczenie odbyło się na sesji Rady Miejskiej w Świdnicy, a laureatka przybyła z całą rodziną.
Laureatów VIII edycji Regionalnego Konkursu Plastyczno-Literackiego „Moja Mama” organizowanego przez posłankę Mrzygłocką i Publiczną Szkołę Podstawową Specjalną nr 10 w Wałbrzychu poznaliśmy 26 maja. Niestety, nie wszyscy mogli dotrzeć na uroczyste wręczenie nagród. Między innymi świdniczanka Ola Wolano, uczennica kl. 1c ze Szkoły Podstawowej nr 8 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Świdnicy, która zdobyła wyróżnienie w kategorii  prace plastyczne – uczniowie klas 0-1.
Swoją nagrodę – rolki – Ola odebrała dziś podczas sesji. Pani poseł wręczyła również podziękowania jej opiekunce, nauczycielce Lilli Gil i pogratulowała całej rodzinie, która przyszła wraz z Olą.
Także dzisiaj podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół w Goczałkowie Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki Izabela Katarzyna Mrzygłocka wręczyła Paulinie Grondowskiej nagrodę za I miejsce w kategorii prace literackie, poezja klasy IV-VI. Posłanka gratulowała także opiekunce, nauczycielce Agnieszce Szlachetce.
W dzisiejszych planach posłanki jest także udział w uroczystym miejskim zakończeniu roku szkolnego w Wałbrzychu, który w tym roku odbywa się w Publicznej Szkole Podstawowej nr 21 im. Olimpijczyków Polskich.
Koniec roku to okazja do gratulacji i życzeń. – Gratuluję wszystkim uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom wszystkich sukcesów osiągniętych w minionym roku szkolnym. Życzę Wam wspaniałych, ciepłych, bezpiecznych wakacji i abyście z uśmiechami na twarzach wrócili do szkoły po dwumiesięcznym odpoczynku – mówi Izabela Katarzyna Mrzygłocka.