Światowy Dzień Sybiraka w Świdnicy
17 września, 2012
Ważny rok dla Strzegomia
17 września, 2012

Katolickie Liceum Ogólnokształcące w Henrykowie – 10 lat minęło

Już od dekady Katolickie Liceum Ogólnokształcące imienia bł. Edmunda Bojanowskiego w Henrykowie przygotowuje do dorosłego życia swoich uczniów. Z okazji jubileuszu szkoły posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka złożyła dyrekcji placówki, nauczycielom i wychowankom serdeczne życzenia:
Z okazji dziesiątej rocznicy powstania Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego imienia bł. Edmunda Bojanowskiego w Henrykowie pragnę przekazać całej społeczności szkolnej najserdeczniejsze życzenia dalszych sukcesów w nauczaniu i radości ze wspólnie spędzonego czasu. Szczególne wyrazy uznania należą się Państwu za to, że swoim uczniom wpajacie ponadczasowe wartości i wychowujecie ich w Duchu Bożym. Dzięki temu mury Państwa szkoły opuszczają zupełnie wyjątkowi młodzi ludzie, o mocno rozwiniętej wrażliwości i wielkim szacunku dla innych ludzi. Obok starannej edukacji, wynoszą oni ze szkoły coś równie cennego – piękny światopogląd.
Mam nadzieję, że Państwa placówka będzie wzorem dla innych szkół i że swoim przykładem będą Państwo nadal udowadniać, że nauczanie to nie jest zwykła praca – to niezwykle trudna i odpowiedzialna, ale też dająca wiele satysfakcji misja.