Działam dla matek na działalności
15 września, 2015
Seniorzy umieją cieszyć się życiem
15 września, 2015

Jesteśmy gotowi do walki!

Za nami konwencja Platformy Obywatelskiej w Poznaniu. Premier Ewa Kopacz zaprezentowała podczas niej program „Polska Przyszłości” – projekt łączący wolną gospodarkę i społeczną wrażliwość.
Apelując do wyborców premier prosiła o głos na Platformę Obywatelską. – Proszę was o głos na ludzi, których będziecie spotykać na ulicy, z którymi niekiedy sąsiadujecie, którzy nie muszą niczego udawać. Proszę was o głos na formację, która nie musi chować swojego lidera – ja tu jestem z wami!
Podkreślając gotowość całej Platformy Obywatelskiej do walki o zwycięstwo w nadchodzących wyborach parlamentarnych szefowa rządu dodała – Chcę wam dzisiaj zadeklarować lepszą, bezpieczną przyszłość. Ja, Ewa Kopacz, chcę być gwarantem tej dobrej zmiany i bezpiecznej przyszłości. Dzisiaj to obiecuję i jestem pewna, że dotrzymam słowa.
„Polska Przyszłości” to program ekspercki, a nie populistyczny – odpowiada on na kluczowe postulaty Polaków. Platforma Obywatelska, jako partia odpowiedzialna, nie składa nierealnych obietnic wyborczych tak jak robią to partie opozycyjne. My bierzemy odpowiedzialność za słowa i wiemy, że nasz program to najlepszy wybór dla Polski.
Źródło: platforma.org