Złoty jubileusz wałbrzyskiego Teatru Dramatycznego
14 grudnia, 2014
Sejm uchwalił budżet na 2015 rok
18 grudnia, 2014

Izabela Katarzyna Mrzygłocka odznaczona przez Polski Związek Zapaśniczy

Od kilku lat w każdy pierwszy weekend grudnia Czarny Bór staje się areną zmagań zapaśniczych na międzynarodowym poziomie. Tradycyjnie wszystkim zawodnikom Turnieju Czarny Bór Open oraz Pucharu Polski Seniorek w Zapasach Kobiet kibicowała Poseł na Sejm RP Izabela Katarzyna Mrzygłocka.
W sportowych zmaganiach wzięło udział ponad 200 zawodniczek z 12 krajów Europy. Dla Herosa Czarny Bór złoty medal w najmłodszej grupie wiekowej, w kategorii wagowej do 28 kg, wywalczyła Oliwia Wróblewska. Klasyfikację drużynową wygrały Węgry, za nimi Frankfurt n/O – Niemcy, a na trzecim miejscu polski klub – Slavia Ruda Śląska.
Na początku zapaśniczej rywalizacji ogromny zaszczyt spotkał Poseł na Sejm RP Izabelę Katarzynę Mrzygłocką, która otrzymała z rąk wiceprezesa Polskiego Związku Zapaśniczego ds. Zapasów Kobiet, Zbigniewa Grudnia, srebrną odznakę PZZ.
Każde wyróżnienie to ogromny zaszczyt, ale także zobowiązanie do dalszej, jeszcze cięższej pracy. Obiecuję, że będę nadal przykładnie działała na rzecz Polskiego Związku Zapaśniczego. Jestem ogromnie wdzięczna, że gmina Czarny Bór nie zapomina o tradycji i angażuje się w organizację zawodów. Szczególne podziękowania składam również Panu Dariuszowi Piaskowskiemu, trenerowi gospodarzy, Herosa Czarny Bór. – powiedziała Izabela Katarzyna Mrzygłocka.