V Ekologiczny Piknik Rodzinny
24 czerwca, 2019
Posiedzenie Gabinetu Cieni
27 czerwca, 2019

III Regionalny Konkurs Plastyczny „Kartka z wakacji"

Szanowni Państwo!
Z ogromną przyjemnością witam po raz kolejny wakacje oraz zapraszam do udziału w III Regionalnym Konkursie Plastycznym „Kartka z wakacji”. Każda z poprzednich edycji udowodniła, że warto organizować ten konkurs. Ilość nadsyłanych prac przechodzi nasze oczekiwania. Wiem, że „Kartka z wakacji” przynosi także wiele radości młodym adeptom sztuki, którzy zaskakują jury swoją kreatywnością oraz talentem. Cieszę się, że inicjatywa spełnia swój cel – rozwija twórczą wyobraźnię dzieci oraz aktywizuje je artystycznie podczas wakacji.
Nie ukrywam, że będzie to wyjątkowa edycja, bo nie ma już z nami Wiesława Kiliana, Senatora RP, mojego drogiego przyjaciela, współtwórcy tej inicjatywy. Jestem jednak pewna, że chciałby kontynuować ten konkurs i mocno nam „z góry” kibicuje. Jarosław Duda Poseł do Parlamentu Europejskiego, prywatnie przyjaciel śp. Wiesława Kiliana, objął nad konkursem Honorowy Patronat.
 Jesteśmy przekonani, że idea konkursu zyska Państwa przychylność i wspólnie będziemy mogli motywować do prezentowania własnej twórczości. Warunki i zasady konkursu zawarte są w regulaminie, który znajduje się w załączniku.
Z wyrazami szacunku oraz słonecznymi pozdrowieniami
Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Poseł na Sejm RP
regulamin konkursu Kartka z wakacji 2019
zał. nr 1