Jubileusz 35-lecia Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu
18 listopada, 2013
Radość najpiękniejszych lat…
18 listopada, 2013

Gala Finałowa "Kobiecych Twarzy"

W niedzielę, 17 listopada, w Sali Balowej Zamku Książ odbyła się Gala Finałowa I edycji plebiscytu przedsiębiorczości i aktywności kobiet „Kobiece Twarze”.  Organizatorem wydarzenia były „Kobiecanki.pl”.
Podczas plebiscytu „Kobiece Twarze” wybrano i nagrodzono wybitne kobiety, laureatki w takich kategoriach jak firma przyjazna kobiecie, menedżerka roku 2012, debiut w biznesie, kobieta z sercem, kobieta w sporcie i kobieta w kulturze. Przewodniczącą kapituły plebiscytu była posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka. Uhonorowano wybitne postacie kobiet ze świata biznesu, sportu czy kultury i wręczono Statuetki „Kobiecych Twarzy”, będące wyrazem uznania przez kapitułę dla dotychczasowych dokonań i osiągnięć wyróznionych kobiet.
Gościem specjalnym gali i członkiem kapituły była Iwona Guzowska – wielokrotna mistrzyni świata i Europy w kick-boxsingu i boksie. Podczas gali wysłuchano recitalu muzycznego pt. Odrobina Kobiecości w wykonaniu Patrycji Zywert, ujmującej aktorki i piosenkarki jazzowej, współpracującej z Teatrem Powszechnym w Radomiu.