Dziś święto wałbrzyskiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej

15 czerwca 2012 - Blog - Brak komentarzy

Mija 13 lat, odkąd Prezes Rady Ministrów Jerzy Buzek podpisał Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 15 czerwca 1999 r. w sprawie utworzenia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu. Dziś świętują wykładowcy i studenci tej uczelni. Kilka słów do nich napisała posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka:

Jest mi niezmiernie przykro, że posiedzenie Sejmu RP zbiegło się z tak radosnym dniem dla wykładowców i studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu i że nie mogę być dzisiaj z Państwem. Nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że Państwa uczelnia jest dumą nie tylko Wałbrzycha, ale i całego regionu. Co roku wypuszczają Państwo na świat rzesze dobrze wykształconych młodych ludzi, świetnie przygotowanych do samodzielnego życia i potrafiących się odnaleźć w każdej sytuacji. Wiem to, bo na co dzień mam przyjemność obcować z absolwentami, którzy mogą się pochwalić dyplomem PWSZ. Widzę, jak ogromną mają wiedzę – zarówno teoretyczną, jak i praktyczną, i bardzo sobie te kontakty z nimi cenię.
Z okazji Święta Uczelni życzę wszystkim Państwu poczucia dumy i satysfakcji – wykładowcom z powodu niezmiennie wysokiego poziomu nauczania, a studentom – z powodu wyboru tak znakomitej uczelni. Mam nadzieję, że będę mogła świętować z Państwem za rok, a także w kolejnych latach.
Z pozdrowieniami
Izabela Katarzyna Mrzygłocka
Poseł na Sejm RP

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*