Dziesiąte urodziny Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu

25 września 2012 - Blog - Brak komentarzy

Jubileusz dziesięciolecia działalności świętowała w piątek, 21 września Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu. Życzenia dla całej społeczności szkolnej przekazała osobiście również posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka:

Dziesięć lat to okres, w którym tworzy się tradycje i kształtuje charakter miejsca. To czas, w którym powstaje jego unikatowy styl. Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu dołącza do szkół z własną, długą historią, z bogatym doświadczeniem i ze sprawdzonym zapleczem dydaktycznym. Szkół oferujących staranną edukację, konkretny zawód, pewną przyszłość. Z okazji 10. urodzin placówki składam Państwu serdeczne życzenia kolejnych, jeszcze bardziej udanych dziesięcioleci, dalszego wspólnego wypracowywania szkolnych zwyczajów i wielu sukcesów dydaktycznych. Całej społeczności szkolnej – dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracyjnym, zarówno tym obecnym i tym, którzy już zakończyli swoją pracę, a także uczniom i absolwentom – chciałabym pogratulować dotychczasowej aktywności. Każdy z Państwa miał swój wkład w to, jak dziś funkcjonuje Państwa szkoła. I w to, jak będzie funkcjonować w przyszłości. Mam nadzieję, że nadal będzie się ona rozwijać i zapełniać rynek pracy świetnie wykształconymi specjalistami.

Dziesiąte urodziny placówki były również okazją do docenienia tych osób, które wspierają szkołę w jej działalności. Wśród nich znalazła się Izabela Katarzyna Mrzygłocka, której wręczono Złotą Odznakę za zasługi dla rzemiosła polskiego.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*