Kawałek historii Wałbrzycha zamknięty na książkowych stronicach
25 września, 2012
Strażacy na start!
25 września, 2012

Dziesiąte urodziny Rzemieślniczej Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu

Jubileusz dziesięciolecia działalności świętowała w piątek, 21 września Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu. Życzenia dla całej społeczności szkolnej przekazała osobiście również posłanka Izabela Katarzyna Mrzygłocka:
Dziesięć lat to okres, w którym tworzy się tradycje i kształtuje charakter miejsca. To czas, w którym powstaje jego unikatowy styl. Rzemieślnicza Zasadnicza Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu dołącza do szkół z własną, długą historią, z bogatym doświadczeniem i ze sprawdzonym zapleczem dydaktycznym. Szkół oferujących staranną edukację, konkretny zawód, pewną przyszłość. Z okazji 10. urodzin placówki składam Państwu serdeczne życzenia kolejnych, jeszcze bardziej udanych dziesięcioleci, dalszego wspólnego wypracowywania szkolnych zwyczajów i wielu sukcesów dydaktycznych. Całej społeczności szkolnej – dyrekcji, nauczycielom, pracownikom administracyjnym, zarówno tym obecnym i tym, którzy już zakończyli swoją pracę, a także uczniom i absolwentom – chciałabym pogratulować dotychczasowej aktywności. Każdy z Państwa miał swój wkład w to, jak dziś funkcjonuje Państwa szkoła. I w to, jak będzie funkcjonować w przyszłości. Mam nadzieję, że nadal będzie się ona rozwijać i zapełniać rynek pracy świetnie wykształconymi specjalistami.

Dziesiąte urodziny placówki były również okazją do docenienia tych osób, które wspierają szkołę w jej działalności. Wśród nich znalazła się Izabela Katarzyna Mrzygłocka, której wręczono Złotą Odznakę za zasługi dla rzemiosła polskiego.