O zmianach w opiece społecznej
23 grudnia, 2013
Spotkanie Noworoczne w Gminie Dobromierz
30 grudnia, 2013

Czar spotkań wigilijnych

Czas Bożonarodzeniowych Spotkań Opłatkowych już za nami. Posłanka Katarzyna Mrzygłocka miała przyjemność uczestniczyć w wielu przedświątecznych spotkaniach i osobiście złożyć przedstawicielom władz samorządów lokalnych i powiatowych, duchowieństwa, służb mundurowych, urzędów, kultury i oświaty gorące życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i spokoju ducha.
Świątecznym życzeniom towarzyszyło zawsze podsumowanie najważniejszych wydarzeń i inwestycji mijającego 2013 r. oraz podziękowania składane na ręce osób najbardziej zaangażowanych w rozwój gmin i powiatów. Parlametarzystka wzięła udział m.in w Wigilji Miejskiej dla Ubogich w Wałbrzychu, w Bożonarodzeniowym Spotkaniu Opłatkowym w Gminie Walim, w Spotkaniu Noworocznym Gminy Strzegom oraz Wigilijnym Spotkaniu Gminy Świdnica.
Na wieczerzy wigilijnej zorganizowanej dla ubogich mieszkańców miasta Wałbrzych w Hotelu Maria było ponad 1000 osób i rozdano ponad 500 paczek dla dzieci z ubogich rodzin. Na spotkanie przybył także biskup świdnicki Ignacy Dec, który razem z zebranymi zaśpiewał przy wigilijnym stole kolędy.
Na wszystkich spotkaniach panowała atmosfera nie tylko zbliżających się świąt, ale także wzajmnej życzliwości.