Czar spotkań wigilijnych

27 grudnia 2013 - Blog - Brak komentarzy

Czas Bożonarodzeniowych Spotkań Opłatkowych już za nami. Posłanka Katarzyna Mrzygłocka miała przyjemność uczestniczyć w wielu przedświątecznych spotkaniach i osobiście złożyć przedstawicielom władz samorządów lokalnych i powiatowych, duchowieństwa, służb mundurowych, urzędów, kultury i oświaty gorące życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia i spokoju ducha.

Świątecznym życzeniom towarzyszyło zawsze podsumowanie najważniejszych wydarzeń i inwestycji mijającego 2013 r. oraz podziękowania składane na ręce osób najbardziej zaangażowanych w rozwój gmin i powiatów. Parlametarzystka wzięła udział m.in w Wigilji Miejskiej dla Ubogich w Wałbrzychu, w Bożonarodzeniowym Spotkaniu Opłatkowym w Gminie Walim, w Spotkaniu Noworocznym Gminy Strzegom oraz Wigilijnym Spotkaniu Gminy Świdnica.

Na wieczerzy wigilijnej zorganizowanej dla ubogich mieszkańców miasta Wałbrzych w Hotelu Maria było ponad 1000 osób i rozdano ponad 500 paczek dla dzieci z ubogich rodzin. Na spotkanie przybył także biskup świdnicki Ignacy Dec, który razem z zebranymi zaśpiewał przy wigilijnym stole kolędy.
Na wszystkich spotkaniach panowała atmosfera nie tylko zbliżających się świąt, ale także wzajmnej życzliwości.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*