Biuro poselskie Izabeli Katarzyny Mrzygłockiej w Świdnicy już otwarte
13 marca, 2012
Będę tu z sercem
13 marca, 2012

Biuro Poselskie PO od nowa

– Mam nadzieję, że to miejsce będzie nas wszystkich łączyć. Na pewno będzie otwarte na wszystkich i żaden problem nie zostanie umniejszony czy zlekceważony – zapewniała poseł Platformy Obywatelskiej Katarzyna Izabela Mrzygłocka podczas otwarcia swojego biura w Świdnicy. Na jego potrzeby zostały odnowione dawne pomieszczenia biura byłego posła Zbigniewa Chlebowskiego w Rynku 39/40.
– Deklaruję współpracę i otwartość na wszystkie środowiska, od samorządu, przez przedsiębiorców, oświatę, kulturę po organizacje pozarządowe – mówiła podczas uroczystości, w której wzięli udział szefowie gmin, powiatu świdnickiego, radni, przedstawiciele różnych instytucji i stowarzyszeń. Nową siedzibę poświęcił biskup Ignacy Dec. Nie zabrakło tez życzeń, kwiatów i słodkiego poczęstunku. – Choć mieszkam w Wałbrzychu, jestem mocno emocjonalnie związana ze Świdnicą i chcę pokazać, jak bardzo zależy mi na tym mieście i jego mieszkańcach. Otwierając tu biuro chcę być też bliżej Dzierżoniowa i Ząbkowic Śląskich. I mam marzenie, które będę ze wszystkich sił realizowała – chcę zbliżyć do siebie wałbrzyszan i świdniczan. To mieszkańcy dwóch największych miast w regionie, którzy wspólnie mogą wiele zdziałać. Tej współpracy przez lata brakowało i czas to zmienić – mówi Swidnica24.pl poseł Mrzygłocka.
Biuro poselskie w kamienicy rynek 39/40 jest czynne od 8.00 do 16.00. Poseł osobiście będzie urzędowała w Świdnicy we wtorki, z wyjątkiem tygodni sejmowych.
asz (swidnica24.pl, 12.03.2012)