III Regionalny Konkurs Plastyczny „Kartka z wakacji”

25 czerwca 2019 - Blog, KONKURS - Brak komentarzy

Szanowni Państwo!

Z ogromną przyjemnością witam po raz kolejny wakacje oraz zapraszam do udziału w III Regionalnym Konkursie Plastycznym „Kartka z wakacji”. Każda z poprzednich edycji udowodniła, że warto organizować ten konkurs. Ilość nadsyłanych prac przechodzi nasze oczekiwania. Wiem, że „Kartka z wakacji” przynosi także wiele radości młodym adeptom sztuki, którzy zaskakują jury swoją kreatywnością oraz talentem. Cieszę się, że inicjatywa spełnia swój cel – rozwija twórczą wyobraźnię dzieci oraz aktywizuje je artystycznie podczas wakacji.

Nie ukrywam, że będzie to wyjątkowa edycja, bo nie ma już z nami Wiesława Kiliana, Senatora RP, mojego drogiego przyjaciela, współtwórcy tej inicjatywy. Jestem jednak pewna, że chciałby kontynuować ten konkurs i mocno nam „z góry” kibicuje. Jarosław Duda Poseł do Parlamentu Europejskiego, prywatnie przyjaciel śp. Wiesława Kiliana, objął nad konkursem Honorowy Patronat.

 Jesteśmy przekonani, że idea konkursu zyska Państwa przychylność i wspólnie będziemy mogli motywować do prezentowania własnej twórczości. Warunki i zasady konkursu zawarte są w regulaminie, który znajduje się w załączniku.

Z wyrazami szacunku oraz słonecznymi pozdrowieniami

Izabela Katarzyna Mrzygłocka

Poseł na Sejm RP

regulamin konkursu Kartka z wakacji 2019

zał. nr 1

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*